Stomatologia estetyczna

28

Stomatologia estetyczna

" Poprawiamy uśmiechy Naszych pacjentów na wiele sposobów".

  • Stosujemy licówki porcelanowe – porcelanowy element zęba przyklejany na powierzchnię naturalnego zęba. Licówka niweluje niedoskonałości zębów np. przebarwienia, nieestetyczny kształt, odstępy między zębami. Licówka, w niektórych (prostych) przypadkach może być zastosowana zamiast leczenia ortodontycznego. Jest to zabieg bezbolesny i szybkim, a efekty widoczne są od razu. Na pierwszej wizycie przeprowadzamy wywiad medyczny z pacjentem w celu ustalenia ewentualnych przeciwwskazań lub ryzyka (np. zgrzytanie zębami, obgryzanie paznokci, które mogłyby zbytnio obciążyć licówkę i doprowadzić do jej uszkodzenia). Przed wykonaniem licówek zalecane jest wyleczenie pozostałych zębów, usunięcie kamienia i przeprowadzenie ogólnego przeglądu stanu uzębienia. Następny etap to delikatne zeszlifowanie zęba od strony przedniej oraz pobranie wycisku protetycznego, który wysyłany jest do naszego laboratorium protetycznego. Tam  powstaje odpowiednio dopasowana licówka. Na kolejnej wizycie lekarz mocuje licówkę za pomocą specjalnego kleju. Dzięki licówkom chronimy i utrwalamy zęby na wiele lat.
  • Wybielamy zęby przy pomocy lampy Beyond lub nakładek zębowych.Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów metodą BEYOND. System BEYOND jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielenia zębów z obecnie dostępnych na rynku. Idealnie białe zęby w zaledwie 30 minut. Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor był idealnie biały, jednak napoje i jedzenie spowodowały, iż z czasem zęby tracą swoją biel.Z upływem czasu odbarwienia te penetrują głęboko wnętrze zęba. Zaawansowana technologia BEYOND pozwala na bezpieczne oczyszczenie zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba. BEYOND jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych.
  • Odbudowujemy braki zębowe przy pomocy koron pełnoceramicznych.

Opinie

Damian C.

Serdecznie polecam gabinet! Dobrze świadczone usługi i bardzo miła obsługa, szczególnie panie z recepcji.

Wojciech S.

Pani Agnieszka to świetna specjalistka, miałem problem z leczeniem kanałowo jednego zęba z kilkoma kanałami. Dziękuję za pomoc i cierpliwość.

Paweł Sz.

Polecam gorąco !! Jeśli chodzi o podejście do siedmioletniego pacjenta i jakość obsługi – pełen profesjonalizm. Szczególnie polecam dwie Panie doktor: Patrycję Ujma i Joannę Grącką-Mańkowską.

Marzena Z.

Byłam z córką na wypełnieniu mleczaka. Jestem mega zadowolona! Świetne podejście do małego pacjenta. Córka wyszla z gabinetu uśmiechnięta. Polecam!

Pokrycie powierzchni wargowej kompozytem

250

Biżuteria nazębna

200+materiał

Licówka porcelanowa

1200

Onlay lub inlay pełnoceramiczny

1200

Onlay lub inlay kompozytowy wzmocniony włóknem szklanym

400

Korona tymczasowa

80

Wax up

30 za ząb

Deprogramacja

 500

/

150

Regulacja zgryzu

150

Zamów wizytę

Wizyta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*

W klinice Gold Dentica istnieje możliwość opłacenia kosztów zabiegów w systemie ratalnym, bez angażowania własnych środków. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Call Now Button