Oferta

Nasze usługi

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna nie ogranicza się do typowych zabiegów usunięcia chorych zębów.

Endodoncja pod mikroskopem

Leczenie kanałowe zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz rozpoznawaniem i leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych.

Implant jest doskonałym substytutem utraconego zęba. W dzisiejszych czasach implanty cieszą się coraz większą popularnością, jest to pojęcie powszechne i znane już prawie każdej osobie.

Ortodoncja

Celem leczenia ortodontycznego jest osiągniecie nie tylko prawidłowych stosunków zgryzowych, ale również poprawienie estetyki uśmiechu i wyglądu dolnego piętra twarzy.

Periodontologia

Periodonotlogia zajmuje sie leczeniem chorób przyzębia. O stanie zdrowia jamy ustnej świadczy nie tylko brak zmian próchnicowych, ale również stan tkanek otaczających zęby — dziąseł, błon śluzowych i kości.

Profilaktyka

Piękny uśmiech jest w dzisiejszych czasach nieodzownym elementem naszego życia. Często gwarantuje sukcesy zawodowe i osobiste.

Do leczenia protetycznego wykorzystujemy materiały renomowanych firm. Za pomocą koron, mostów, licówek porcelanowych jesteśmy wstanie całkowicie zmienić Państwa uśmiech.

Stomatologia dziecięca

Rodzice od urodzenia powinni regularnie przemywać dziecku dziąsełka za pomocą gazika z wodą lub rumiankiem oraz masować je za pomocą gumowej szczoteczki.

Stomatologia estetyczna

" Poprawiamy uśmiechy Naszych pacjentów na wiele sposobów"

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to leczenie próchnicy zębów. Zabieg, przywracający funkcję i naturalny wygląd zęba.

Wybielanie

„Metoda nakładkowa” czyli stopniowe wybielanie zębów żywych, bez wypełnień w miejscach widocznych (wypełnienia nie ulegają wybielaniu!).

Godziny otwarcia

Łódź

Poniedziałek - Piątek 9:30 - 20:00


Sobota 9:30 - 15:00

Tomaszów Mazowiecki

Poniedziałek - Piątek 15:00 - 20:00


Sobota 8:00 - 16:00

Zarezerwuj wizytę

Wizyta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*
Call Now Button