Klinika

11

KLINIKA STOMATOLOGICZNA
GOLD DENTICA

Gold Dentica to profesjonalne gabinety stomatologiczne w Łodzi – miejsce, w którym znajdą Państwo kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej Rodziny. Charakteryzuje nas przede wszystkim troska o wszystkich Pacjentów, kierujemy się ich zadowoleniem. Stosujemy uznane i nowatorskie metody leczenia, jedynie sprawdzone materiały oraz nowoczesny sprzęt. Nasza klinika stomatologiczna zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

KLINIKA GOLD DENTICA TO:

- doświadczeni stomatolodzy
- młoda i entuzjastyczna kadra
- miła i życzliwa atmosfera
- bezstresowe i bezbolesne leczenie
- supernowoczesna infrastruktura
- gwarancja kompleksowej opieki
- indywidualne podejście
- całościowy plan profilaktyczno-leczniczy

5

Usługi w Klinice realizowane są przez doświadczonych, kompetentych lekarzy stomatologów, w tym specjalistów I oraz II stopnia, przy udziale wykwalifikowanego personelu asystentek stomatologicznych, w oparciu o nowoczesną infrastrukturę i sprzęt stomatologiczny.
Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy szczególnie rygorystyczne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi.
Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii.Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku.W Klinice zadbaliśmy o to, by wszelkie problemy stomatologiczne można było rozwiązać na miejscu.
Zapewniamy Państwu zarówno dokładną diagnostykę dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, jak i pełnozakresowe leczenie w każdej z dyscyplin stomatologicznych. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

W mediach

Chirurgiczne usuwanie zębów

Chirurgia stomatologiczna nie ogranicza się do typowych zabiegów usunięcia chorych zębów.

Dzięki specjalistom z dziedziny chirurgii i mikrochirurgii można m. in. korygować kształt i wielkość dziąseł oraz uzupełniać braki kostne (tworzyć fundament pod leczenie implantologiczne).

Godziny otwarcia

Łódź

Poniedziałek - Piątek 9:30 - 20:00


Sobota 9:30 - 15:00

Tomaszów Mazowiecki

Piątek15:00 - 20:00


Sobota8:00 - 16:00

Zarezerwuj wizytę

Wizyta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*
Call Now Button