Wybielanie

wybielanie-jpg

Wybielanie

Wybielamy zęby przy pomocy lampy Beyond

Wybielamy zęby przy pomocy lampy Beyond lub nakładek zębowych.Szybkie i bezpieczne wybielanie zębów metodą BEYOND. System BEYOND jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielenia zębów z obecnie dostępnych na rynku. Idealnie białe zęby w zaledwie 30 minut. Z chwilą pojawienia się pierwszych zębów, ich kolor był idealnie biały, jednak napoje i jedzenie spowodowały, iż z czasem zęby tracą swoją biel.Z upływem czasu odbarwienia te penetrują głęboko wnętrze zęba. Zaawansowana technologia BEYOND pozwala na bezpieczne oczyszczenie zarówno powierzchni, jak i wewnętrznej struktury zęba. BEYOND jest zabiegiem jednorazowym, bez skutków ubocznych

Wybielanie zębów żywych 

„Metoda nakładkowa” czyli stopniowe wybielanie zębów żywych, bez wypełnień w miejscach widocznych (wypełnienia nie ulegają wybielaniu!). W gabinecie pobierany jest dokładny wycisk zębów na podstawie, którego technicy wykonują indywidualne, silikonowe nakładki (oddzielnie na zęby dolne i górne). Pacjent samodzielnie dawkuje preparat wybielający otrzymany w gabinecie do nakładek i sam decyduje jaki efekt jest dla niego satysfakcjonujący. 

Zaletą tej metody jest powolne wybielanie, przynoszące mniej powikłań w postaci nadwrażliwości. 

Wybielanie zębów martwych

Wybielanie koron zębów martwych, przeleczonych kanałowo, wymaga oddzielnego postępowania.

Przebarwienia w takich zębach tworzą się w wyniku przenikania do zębiny barwników krwi, materiału wypełniającego kanał. Ten proces zachodzi wewnątrz zęba, dlatego tam należy działać środkiem wybielającym. Wybielanie zębów martwych polega na opracowaniu jego komory i założeniu do środka preparatu wybielającego. Taką wkładkę wymienia się co kilka dni. Nawet martwe, bardzo ciemne zęby można w znacznym stopniu rozjaśnić. 

Opinie

Damian C.

Serdecznie polecam gabinet! Dobrze świadczone usługi i bardzo miła obsługa, szczególnie panie z recepcji.

Wojciech S.

Pani Agnieszka to świetna specjalistka, miałem problem z leczeniem kanałowo jednego zęba z kilkoma kanałami. Dziękuję za pomoc i cierpliwość.

Paweł Sz.

Polecam gorąco !! Jeśli chodzi o podejście do siedmioletniego pacjenta i jakość obsługi – pełen profesjonalizm. Szczególnie polecam dwie Panie doktor: Patrycję Ujma i Joannę Grącką-Mańkowską.

Marzena Z.

Byłam z córką na wypełnieniu mleczaka. Jestem mega zadowolona! Świetne podejście do małego pacjenta. Córka wyszla z gabinetu uśmiechnięta. Polecam!

Cennik

Wybielanie lampą Beyond

600

Szyny do wybielania nakładkowego + 2 strzykawki preparatu

500

Strzykawka z żelem wybielającym

30

Wybielanie zęba po leczeniu endodontycznym – pierwsza wizyta

100

Wybielanie zęba po leczeniu endodontycznym – każda następna wizyta

50

Zamów wizytę

Wizyta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*

W klinice Gold Dentica istnieje możliwość opłacenia kosztów zabiegów w systemie ratalnym, bez angażowania własnych środków. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Call Now Button