Endodoncja pod mikroskopem

15

Endodoncja pod mikroskopem

Bezbolesne leczenie kanałowe

Endodoncja - czyli leczenie kanałowe zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz rozpoznawaniem i leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych.

Wykonuje się je za pomocą bardzo cienkich narzędzi. Mimo to leczenie może być bezbolesne. W Naszej Klinice wykorzystujemy nowoczesny endometr do pomiaru długości kanałów zębowych. W naszej pracy wykorzystujemy również mikroskop. Nieodzownym elementem leczenia jest również kontrola radiologiczna przy pomocy dostępnego w Gold Dentice aparatu rtg.

Leczenie endodontyczne jest zalecane przy bardzo głębokich ubytkach próchnicowych, martwicy miazgi, po złamaniu lub zwichnięciu zęba, ze wskazań protetycznych - przed wykonaniem korony lub mostu.

Przeciwwskazaniami do leczenia endodontycznego są osoby z grupy ryzyka (choroby serca, naczyń, zaburzenia metaboliczne), osoby ze złą higieną jamy ustnej oraz brakiem motywacji.

Używane przez nas najnowocześniejsze metody leczenia endodontycznego pozwalają zaoferować naszym pacjentom najwyższy poziom usług nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zakres wykonywanych usług:

  • Poprawa leczenia kanałowego (rewizja) w zębach z niedopełnionymi kanałami korzeniowymi, zmianami zapalnymi okołowierzchołkowy.
  • Usuwanie złamanych narzędzi kanałowych i wkładów koronowo-korzeniowy.
  • Udrażnianie i odnajdywanie kanałów.
  • Zamykanie perforacji.
  • Leczenie kanałowe zębów pod koronami protetycznymi.
  • Diagnostyka i leczenie bólu zębopochodne.

Opinie

Damian C.

Serdecznie polecam gabinet! Dobrze świadczone usługi i bardzo miła obsługa, szczególnie panie z recepcji.

Wojciech S.

Pani Agnieszka to świetna specjalistka, miałem problem z leczeniem kanałowo jednego zęba z kilkoma kanałami. Dziękuję za pomoc i cierpliwość.

Paweł Sz.

Polecam gorąco !! Jeśli chodzi o podejście do siedmioletniego pacjenta i jakość obsługi – pełen profesjonalizm. Szczególnie polecam dwie Panie doktor: Patrycję Ujma i Joannę Grącką-Mańkowską.

Marzena Z.

Byłam z córką na wypełnieniu mleczaka. Jestem mega zadowolona! Świetne podejście do małego pacjenta. Córka wyszla z gabinetu uśmiechnięta. Polecam!

Cennik

Dewitalizacja miazgi

100

Leczenie 1 kanału niepowikłanego

300

Leczenie 1 kanału powikłanego*

350-450

* m.in. kanał zobliterowany, silnie zakrzywiony, ponownie leczony endodontycznie, stany zapalne okołowierzchołkowe

Zamów wizytę

Wizyta
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności serwisu.*

W klinice Gold Dentica istnieje możliwość opłacenia kosztów zabiegów w systemie ratalnym, bez angażowania własnych środków. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.

Call Now Button