IMG_5809

Lek. Magdalena Jurek-Popenda – lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna. Obecnie specjalizuje się w trybie rezydenckim w dziedzinie okulistyki.

W latach 2019-2021 pracowała jako nauczyciel akademicki w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Swoje kompetencje zawodowe nieustannie podnosi uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, m.in. z zakresu zastosowania toksyny botulinowej w leczeniu chorób, leczenia migreny przewlekłej, nadpotliwości oraz różnego rodzaju zagadnień medycyny estetycznej.

Wiedzę i doświadczenie zdobywała również odbywając praktyki zawodowe  za granicą m. in. na oddziale reumatologii Hospital Universitary de Bellvitge w Barcelonie oraz na oddziale dermatologii Hospital General Universitario de Alicante w Hiszpanii. 

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia naturalny, dyskretnie upiększający efekt, dlatego wystrzega się nadmiernej ingerencji w skórę Pacjenta, a preferuje wspomaganie naturalnych zdolności regeneracyjnych komórek. Chętnie stosuje tzw. zabiegi anty-aging mające na celu odżywienie, nawilżenie i spowolnienie procesów starzenia się skóry. 

Skrupulatna, rzetelna, empatyczna. Terapię zawsze dobiera indywidualnie do potrzeb Pacjenta.

W czasie wolnym gra na fortepianie oraz realizuje się w byciu mamą.

Call Now Button