3 portret kopia

Dr n. med.  Dorota Sobolewska-Sztychny-dermatologia, medycyna estetyczna

Absolwentka Wydziału Lekarskiego UM w Łodzi.  W 2013 roku rozpoczęła specjalizację z zakresu Dermatologii w Klinice Dermatologii i Wenerologii, a w 2015 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych.

Dr n.med. Dorota Sobolewska-Sztychny jest autorką i współautorką licznych publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, a także laureatką kilku nagród w dziedzinie dermatologii na międzynarodowych konferencjach dla młodych naukowców.  Należy do wielu towarzystw naukowych (m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz European Academy of Dermatology and Venereology.

Poza diagnostyką i leczeniem ostrych, i przewlekłych chorób skóry, od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie zdobywała na licznych, certyfikowanych kursach i szkoleniach w kraju i za granicą. W pracy zawodowej opiera się na holistycznym podejściu do pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualną wiedzą medyczną.

Call Now Button